Wszystkie moje projekty tworzę z potrzeby poszukiwania piękna, wyjątkowości i zmysłowej kobiecości. Ręcznie robione swetry wykonywane są przeze mnie z dbałością o każdy szczegół oraz z najlepszych gatunkowo włóczek. Każdy model wykonywany jest specjalnie dla Ciebie i może też uwzględniać Twoje osobiste upodobania związane z długością, wzorem, rodzajem dekoltu. Każdy z modeli z kolekcji jest też dostępny w innych kolorach lub jakościach. Skontaktuj się ze mną, żeby omówić szczegóły drogą mailową albo telefonicznie.
katarzyna@szymanskaonline.pl
+48 508 303 771
JAK ZAMAWIAĆ
Zamówienia można składać za pośrednictwem strony internetowej oraz mailowo lub telefonicznie.
REALIZACJA ZAMÓWIENIA
Zamówienie realizowane jest po dokonaniu wpłaty po wcześniejszym mailowym potwierdzeniu wszystkich szczegółów. Realizacja zamówienia wynosi od 10 do 15 dni roboczych. Przyjęcie zamówienia do realizacji potwierdzane jest mailem.
METODY PŁATNOŚCI
Płatności należy dokonywać poprzez dokonanie przelewu na konto. Wcześniej mailowo potwierdzamy wszystkie szczegóły zamówienia oraz spodziewany czas realizacji.
WYSYŁKA
Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Pocztą Polską. Koszt wysyłki to 17 zł, a czas realizacji to 2-4 dni roboczych. Zamówione produkty mogą zostać również odebrane osobiście, po ówczesnym ustaleniu terminu.
GWARANCJA JAKOŚCI
Udzielam rocznej gwarancji jakości na zrealizowane przeze mnie zamówienie pod warunkiem użytkowania zgodnie z załączoną przy produkcie instrukcją.